O nás - test

Dnes je Bühler Motor dynamickou rodinnou společností, která si celosvětově získala jméno jako výrobce přizpůsobených řešení pohonů.

Posouváme budoucnost. S inteligentními řešeními pohonu, která zlepšují výkon díky odolnosti a dynamice. Se silným týmem, který je připraven řešit velmi specifické starosti každého z našich zákazníků. 

Chápeme výzvy, kterým naši zákazníci čelí, a seznamujeme se s každým aspektem jejich projektu. Protože v konečném důsledku platí jen jedna věc: úspěch našich zákazníků.

Filozofie společnosti Bühler Motor

Zákazníci

Spokojenost zákazníků je jádrem všeho, co děláme, a je klíčem k našemu obchodnímu úspěchu, nyní i v budoucnosti.

Pro naše zákazníky dosahujeme vynikajících výsledků, a proto od nás a našich partnerů vyžadujeme nejvyšší standardy kvality.

Díky tomu jsme se stali jedním z lídrů na trhu.

Trh

Stanovujeme standardy s našimi inovativními mechatronickými systémy a komponenty na automobilovém, průmyslovém, zdravotnickém a leteckém trhu.

Je pro nás důležité mít vyvážené portfolio.

Zaměstnanci

Pracujeme na základě vzájemné důvěry, spolehlivosti, otevřenosti a smyslu pro zodpovědnost. Podporujeme naše zaměstnance v podnikatelském duchu.

Jsme féroví vůči našim zaměstnancům na všech úrovních a na všech místech, v plném povědomí o našich sociálních povinnostech.

Životní prostředí

Přikládáme velký význam pečlivému využívání zdrojů, neustálému zlepšování v každé oblasti, dodržování zákonných ustanovení a požadavků na provozní bezpečnost a ochranu životního prostředí.

Svou sociální odpovědnost bereme vážně.

Rodina

Naši majitelé se na vývoj společnosti dívají dlouhodobě. 

Proto rosteme na ziskovém, samofinancovaném základě, a tím si udržujeme nezávislost jako rodinná společnost.

Historie

Rodinný podnik založili bratři Bühlerovi v roce 1855 jako továrnu na hodinky. Od začátku kladla společnost důraz na vysoké standardy technické přesnosti. Bühler Motor je jedním z průkopníků elektromotorů. Společnost i dnes ve svém logu odráží svůj původ v Černém lese.

náhled fotografie

V roce 1892 koupil společnost pradědeček dnešních partnerů Josef Furtwängler.

náhled fotografie

Abychom byli blíže našim zákazníkům v rozvíjejícím se hračkářském průmyslu, byla výroba v roce 1925 přesunuta do Norimberku, který dnes zůstává sídlem společnosti Bühler Motor.

‌‌náhled fotografie

V roce 1955, 100 let po svém vzniku vyrobila společnost Bühler svůj první elektromotor. Byl to „mosazný motor“. Motivací k úspěchu byla zvědavost a ochota změnit se, ale také touha po absolutní přesnosti, bezpodmínečné kvalitě a vynikajícím technickém výkonu.

‌‌náhled fotografie

V roce 1964, s pohonem legendárního přenosného magnetofonu UHER 4000 Report L, se Bühler Motor stal jedním z průkopníků bezkartáčového stejnosměrného motoru pro rozhlasový a hudební průmysl. O pět let později byl do motorového vozidla společnosti Delco Electronics v USA poprvé nainstalován 30 mm stejnosměrný motor pro 8stopý magnetofon.